Başa Dön

Elit Hanımları Buluşturan Davet

blank

Elit Hanımları Buluşturan Davet

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Gül Gölge Saygı “Love My Body” markası için tasarladığı “My Touch” koleksiyonunu şık bir davetle elit hanımlara tanıttı.

Love My Body Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık ve “My Touch” koleksiyonunun yaratıcısı Gül Gölge Saygı’nın ev sahipliğinde Four Seasons Otel’de şık bir davet düzenlendi. Gül Gölge Saygı’nın yetmiş parçadan oluşan “My Touch” koleksiyonunun tanıtıldığı davete cemiyet hayatının önde gelen hanımları katıldı. Modaya farklı bir bakış açısıyla yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan koleksiyon davetliler tarafından büyük beğeni topladı. Ayrıca konuklar beğendikleri parçaları da almayı ihmal etmediler. “Love My Body” için tasarlanan 2013/2014 Sonbahar-Kış koleksiyonu olan “My Touch” internet sitesi üzerinden de satışa çıkarıldı.
ZEHRA IŞIK, GÜL GÖLGE SAYGI 1_600x400

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.