Başa Dön

Eleventy Davetine Yoğun İlgi

Eleventy Davetine Yoğun İlgi

Okuma süresi 1 dakika

Doğuş Perakende Grubu ile 2016 yılından bu yana iş birliği içinde olan İtalyan lüks giyim markası Eleventy, Türkiye’deki ilk mağazasının birinci yılını, Ulus 29’da kutladı.

Doğuş Perakende Lüks Moda Markalar Genel Müdürü Orhan Nural ve Eleventy Marka Kurucusu Erkek Koleksiyonları Kreatif Direktörü Marco Baldassari ev sahipliğinde gerçekleşen 2019-20 Sonbahar/Kış koleksiyonunun da tanıtıldığı gecede, defile konuklardan tam not aldı. Konukların büyük beğeniyle takip ettiği koleksiyon defilesinin ardından gece müzikle devam ederken konuklar geç saatlere kadar eğlendiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.