Başa Dön

ElerOran’da Yükselen Konut Projesi

blank

ElerOran’da Yükselen Konut Projesi

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın en gözde semtlerinden olan Oran’da, özgün mimarisi ve sunduğu farklı sosyal alanları ile yükselen yeni konut projesi Sinpaş Altınoran, Ankara’nın iş, cemiyet ve sosyal hayatının oldukça büyük ilgi gösterdiği şık bir davetle tanıtıldı.

Sinpaş Yapı tarafından düzenlenen ve Sinpaş Altınoran Projesi’nin tanıtımının yapıldığı davette, projenin farklılığı konukların beğenisini kazanmayı başardı. Davetliler projenin tanıtımı için hazırlanan maketleri dikkatli gözlerle incelerken satış temsilcileri de proje hakkındaki küçük detayları anlattılar. Bütün davetlilerle tek tek ilgilenilen davette gelen konuklar keyifli anlar yaşadılar. Tanıtım etkinliğinde verilen brunchla davetlilere küçük jestler de yapıldı.
GENEL (2)_800x533

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.