Başa Dön

Elçilikte Anlamlı Davet

blank

Elçilikte Anlamlı Davet

İtalya Büyükelçisi Gianpaolo Scarante ve eşi Barbara Marengo Scarante ile Ankara Üniversitesi Rektörü Erkan İbiş ve zarif eşi Nebahat İbiş, “Akademik Bahar Çayı” isimli davet gerçekleştirdi.

Üniversite yönetimi, akademisyenler ve elçilik görevlilerinin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik, keyifli görüntülere sahne oldu. Soma’da hayatını kaybedenler için saygı duruşuyla başlayan etkinlikte kürsüye çıkan Büyükelçi Scarante, yaptığı konuşmada öğrencilerin iyiliği için bir şeyler yapmanın çok önemli olduğunu ifade etti. Büyükelçi: “Soma’da yaşanan olaylar iki ülkeyi birbirine daha da kenetledi” dedi. Rektör Prof. Dr. Erkan İbiş ise öğrencilerin yararına yapılacak her çalışmaya büyük önem ve hassasiyetle baktığını vurguladı. Konuşmaların ardından Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Öğretim Görevlisi Demet Gürhan ve Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Yardımcı Doçent Sibel Sarıcan Gündüz, konuklara aralarında Vivaldi’nin de bulunduğu seçkin sanatçıların eserlerinden oluşan bir müzik resitali sundu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.