© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Egeli Genç Tasarımcılar Yarıştılar

Egeli Genç Tasarımcılar Yarıştılar

Ege Hazır giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği bu yıl “7. EİB Moda Tasarım Yarışması”nın finalini geniş bir katılım ve muhteşem bir galayla gerçekleştirdi. 

Moda ve hazır giyim dünyasına genç, yetenekli ve yenilikçi tasarımcılar kazandırmak için düzenlenen yarışmaya moda dünyasından çok sayıda duayen, jüri ve konuk destek verdi. Yaklaşık olarak beş yüz kişi tarafından takip edilen yarışmada Gözde Karasoy “Spaceship Mood” konseptiyle birinci oldu.

Genç tasarımcıların hazırlamış olduğu kıyafetler ünlü mankenler tarafından podyumda sergilenirken davetlilerden de büyük beğeni topladı. Yarışmada ilk üç dereceye giren yarışmacılara Avrupa’da iki yıl boyunca tasarım eğitimi ve para ödülü hediye edildi.

 

[nggallery id=1146]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.