© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Dünyaca Ünlü Ressam Ankara’da

Dünyaca Ünlü Ressam Ankara’da

20. yüzyılın dev ressamı Salvador Dali Cer Modern’de Ankaralılar’la buluştu.

Rusya’dan ve Fransa’dan getirilen eserlerle oluşturulan sergi “İlahi Komedya”, “Sürrealizm İzleri” ve “Gala ile Akşam Yemeği” adlı üç ayrı başlıktan oluşuyor. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay tarafından açılan sergi sanatseverlerin ilk andan itibaren yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bakan Günay, Sürrealizmin ve resmin en büyük isimlerinden olan Salvador Dali’yi Ankaralılar’la buluşturmaktan duyduğu mutluluğu dile getirirken herkese sergiyi gezmeyi tavsiye etti.

[nggallery id=1152]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.