© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Dünyaca Ünlü Markalar Rotap’ta

Dünyaca Ünlü Markalar Rotap’ta

Lüks saat markalarının buluştuğu elit saat mağazası Rotap, üçüncü şubesini Ankara’nın gözde caddelerinden Arjantin Caddesi’nde hizmete açtı. 

Açılışa özel gerçekleşen davette iş dünyasından çok sayıda ismin yanı sıra siyaset ve yabancı bürokratlardan da önemli isimler katıldı. Omega, Tiffany&Co., Jaquet Droz, Montegrappa, Davidoff, Emile Pequignet ve Maranello gibi dünyanın en prestijli markalarının birbirinden şık saat, kol düğmesi, kalem ve aksesuarlarının davetlilere tanıtıldığı açılış, konuklar tarafından tam not aldı. MAG PR tarafından gerçekleştirilen görkemli açılışta mağazayı gezerek saatleri yakından inceleyen ve deneyen konuklar alışveriş yapmayı da ihmal etmedi. Zamana ve kaliteye önem veren elit davetlilerin şıklığı görülmeye değerdi.

Dünyanın en prestijli saat markalarını Türkiye’deki saat tutkunları ile buluşturan Rotap, bu ayrıcalığı Ankaralılar’a yaşatmak amacıyla açtığı mağaza, konuklar tarafından tam not aldı. Ev sahipliğini markanın Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Bal ve Genel Müdürü Hafize Bozer’in üstlendiği gecede konuklar, Ankara’nın soğuk kış gecelerinde sıcak bir davete katılmanın mutluluğunu yaşadılar.

 

[nggallery id=1070]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.