Başa Dön

Dünya Finali

blank

Dünya Finali

Okuma süresi 1 dakika

Dünyanın en büyük amatör golf turnuvalarından biri olan ve bünyesinde 1000’i aşkın yerel turnuva ile a10.000 üzerinde katılımcıyı barındıran BMW Golf Cup International’ın 2015 Dünya Finali Güney Afrika Fancourt Golf Course’da gerçekleştirildi.

43 ülkeden 150’yi aşkın golfçünün dereceye girebilmek için kıyasıya yarıştığı turnuvada, Borusan Otomotiv’in ev sahipliğinde ülkemizi kadınlar kategorisinde Nida Cireli, erkekler kategorisinde de Ahmet İskender Kaya ile Hasan Karagöz temsil etti. Turnuva sonucunda kadınlar kategorisinde Nida Cireli dördüncü olurken, Erkekler A kategorisinde Hasan Karagöz yirminci, Ahmet İskender Kaya 36. oldu. Ülke sıralamasında ise; Türkiye, turnuvayı 13. olarak tamamladı. Ödül töreninde dünyaca ünlü golf efsanesi Colin Montgomerie BMW Golf Cup International Dünya Finali’ne katılmaya hak kazanan golfçülerle bir araya gelirken, takımımızla da hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: