Başa Dön

Yıldızlar Altında Evlendiler

blank

Yıldızlar Altında Evlendiler

Okuma süresi 1 dakika

Amasya Eski Valisi merhum Abidin Coşkun’un oğlu olan işadamı Çağlar Coşkun ile Kavaklıdere Şarapları’nda yöneticilik yapan Meltem Saraçoğlu, Atlı Spor Kulübü’nde düzenlenen düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.

Seçkin bir davetli topluluğunun katıldığı ve açık havada yıldızlar altında “Evet”lerin söylendiği düğünde nikah şahitliklerini Mine Ayaz, Ali Başman, Tuncay Oktar ve Cumhur Saraçoğlu üstlendi. Geçen yıl arkadaşlarının düğününde tanışan ve Mart ayında nişanlanan mutlu çift, balayı için Antalya’yı tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.