Başa Dön

Yetmişli Yılların Havasında Bir Düğün

blank

Yetmişli Yılların Havasında Bir Düğün

Okuma süresi 1 dakika

Selin Fadıllıoğlu ile Mehmet Tara Four Seasons Otel’de gerçekleştirilen muheteşem bir düğün töreniyle evlendiler.

İstanbul’un gözde mekanlarından ULus 29’un sahipleri Metin-Zeynep Fadıllıoğlu çiftinin kızı Selin Hanımın şahitliğini Erdoğan Turgut ve Yılmaz Altınkılıç yaptı, Enka Holding’in kurucusu Şarık Tara’nın torunu olan Mehmet Beyin şahitliğini ise Elvan Karakimseli yaptı.
İstanbul cemiyet ve iş hayatını bir araya getiren düğünde davete katılan konuklar şıklıklarıyla göz kamaştırırken adeta birbirleriyle şıklık yarışına girmiş gibiydiler.
Misafirleri kapıda karşılayan gelin ile damadın anne ve babası Zeynep – Metin Fadıllıoğlu ile Nazlı – Sinan Tara gece boyuncada konuklarıyla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik gösterdiler.
Bettina Hakko ve Candan Kıramer’in sahip olduğu B&C Atelier D’Ambiance tarafıdan gerçekleştirilen düğünde salon yetmişli yılların havasına göre dekore edildi.
Yeni evli çift balayından sonra Mehmet Tara’nın Enka Holding’in Moskova’daki şirketlerinde yöneticiliğinin başında olmasından dolayı hayatlarına bir süre orada devam edecekler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.