© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yabancı Gelin

Yabancı Gelin

Kolin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Naci Koloğlu’nun oğlu işadamı Demir Koloğlu ile Polonyalı Itaqueusz-Lucyna Hudyga ailesinin kızı Türkolog Goisa Hudyga, Bilkent Otel havuz başında görkemli bir nikah töreniyle evlendiler. İki yıl önce Eskişehir’de tanışan çift, nişanlarını 3 ay önce yaparak evlilik yolunda ilk adımlarını atmıştı.
Çiftin nikah şahitliğini Erol Aksoy ve Köksal Baloş yaptı. Bu önemli geceye ünlü şarkıcı Işın Karaca renk kattı. Karaca’nın hareketli şarkılarına danslarıyla eşlik eden konuklar renkli görüntüler oluşturdu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.