Başa Dön

Tempo Düşürmeyen Düğün Töreni

Mert Özgenç ve Gül Erkekli rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi.

Tempo Düşürmeyen Düğün Töreni

Okuma süresi 1 dakika

Danıştay üyesi Tülin Özgenç ve Emekli Yargıtay üyesi Erol Özgenç’in oğulları ODTÜ Kimya bölümü mezunu Mert Özgenç ve Gama Holding’te çalışan Ferit Erkekli ve Eczacı Yüksel Erkekli’nin kızları Gül Erkekli rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi.

Düğüne iş, siyaset dünyası ve cemiyet hayatından ünlü simalar katılım gösterdi. Aile ve yakın dostları çifti bu önemli günlerinde yalnız bırakmadı. Keyifli gecede dans pisti bir an olsun boş kalmadı. İncek Arena’da dünyaevine giren çift ve davetlilerin enerjisi gece boyunca yüksekti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: