Başa Dön

Swissôtel’de Görkemli Düğün

blank

Swissôtel’de Görkemli Düğün

Okuma süresi 1 dakika

ES Styling’in sahipleri ve aynı zamanda Ankara gece hayatının sevilen isimlerinden Ersan Başbuğ ile İç Mimar Sinem Gülseren Swissôtel’de düzenlenen görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

SAK Organizasyon tarafından düzenlenen düğüne iş ve cemiyet hayatından bir çok isim katıldı. Birliktelikleri iki yıl öncesine dayanan çiftin nikah şahitliğini Ahu Güven ve Ahmet Alemdar yaptı. Geçtiğimiz Haziran ayında nişanlan ve bunu evlilikle taçlandıran çiftin nikahı oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Sempatik hareketleri ile çevrelerine pozitif enerji saçan yeni evliler konuklar tarafından uzun süre alkışlandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.