Başa Dön

Swissôtel’de Beyaz Mutluluk

blank

Swissôtel’de Beyaz Mutluluk

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın ünlü avukatlarından Haluk ve Nilüfer Atalan’ın oğlu Emre Atalan ile Dilek ve Murat Danışoğlu’nun kızları Melek Danışoğlu şık bir düğünle dünya evine girdiler.
Atavizyon Ajans’ın sahibi Emre Atalan ve Avukat Melek Danışoğlu mutlu birlikteliklerine beş yıl önce TRT Müzik Korosu’nda tanışarak başlamışlar ve nisan ayında nişanlanarak mutluluğa ilk adımı atmışlardı. Mutlu çiftin Swissôtel’de gerçekleşen görkemli düğününe dört yüz kişi katıldı. Çok sayıda siyasetçi, bürokrat ve iş adamının katıldığı düğünde nikah önemli isimlerin şahitliğiyle kıyıldı.
Hikmet Çetin, Salih Güloğlu, Rüstem Zeydan, Abdülkadir Aksu, Üstün Ezer, Sinan Aygün, Kudrettin Arzu ve Metin Feyzioğlu’nun şahitliğini yaptığı nikah sırasında gelin ve damat mutluluğa el ele tutuşarak evet dediler. Çift düğünün ardından balayı için son yılların gözde tatil yerlerinden Dubai’ye hareket etti.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.