Başa Dön

Swiss Otel’de Muhteşem Düğün

blank

Swiss Otel’de Muhteşem Düğün

Okuma süresi 1 dakika

Ömer Umut Özbek ve Ceren Çelik, düzenlenen şık bir törenle dünya evine girdi. Başkent’in seçkin konuklarının yer aldığı törende çiftin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.
Özbek inşaatın sahiplerinden Müteahhit Ömer Umut Özbek ile Bilkent Uluslararası İlişkiler Mezunu Ceren Çelik, Swiss Otel’de düzenlenen görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Ankara’nın tanınmış simalarının da yer aldığı gecede, kısa süre önce tanışan çift, mutluluklarını resmiyete dökmenin heyecanını yaşadı. Özbek ve Çelik ailelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen gecede, konuklar aile üyeleri tarafından kapıda karşılandı. Salon girişinde konukları ağırlayan aile bireyleri, gece boyunca da örnek bir misafirperverliğe imza atarak konukların rahatı için ellerinden geleni yaptı. Kokteyl ile başlayan gecede konukların salondaki yerlerini almasıyla birlikte heyecan git gide arttı. Alkışlar arasında salona giren gelin ve damada, konuklar büyük bir sevgi gösterdi. Heyecanları yüzlerinden okunan ikilinin nikah şahitliklerini ise, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Kültür ve Turizm Eski Bakanı Ertuğrul Günay, ömer Faruk Çelik ve Adnan Yılbirlik üstlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.