Başa Dön

Suada’da Mutlu Son

blank

Suada’da Mutlu Son

Okuma süresi 1 dakika

Dokuz yıılık birlikteliklerini mutlu sonla taçlandırmaya karar veren Gözde İmer-Cenan Kurtkara çifti, Suada’da hayatlarını birleştirdiler.  Çocuklukta başlayan arkadaşlıkları, dokuz sene önce aşka dönüşen çifti bu özel günlerinde yakınları yalnız bırakmadı. Enfes Boğaz manzarasında önce keman ve yan flüt eşliğinde havuz kenarında kokteylle başlayan düğün, nikahın ardından yerini parti havasına bırakırken konuklar Dj eşliğinde geç saatlere kadar eğlendiler.

 


Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum(1)

  • blank

    Yüksel Özeren

    22 Ocak 2012

    Çocuklarınızı evlendirmişsiniz onlara mutlluklar dileriz.Ançak mecbuadan ögrendik bizler unutulduk fakat siz unutulmadınız.Saglık dolu günler dileriz.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.