Başa Dön

Şık Düğün Töreni

blank

Şık Düğün Töreni

Okuma süresi 1 dakika

Aysel-Lütfü Üstübal çiftinin oğulları emlak sektöründe çalışan Erdal Mecit Üstübal ile Jadrana-Ekrem Kobajica’nın kızları Gazi Üniversitesi’nde yüksek lisans yapan Sanaa Kobajica, dokuz ay önce başladıkları ilişkilerini evlilikle taçlandırdı. Çiftin düğününe aile üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Arkadaşları vasıtasıyla tanışan ve ilişkileri kısa sürede aşka dönüşen çiftin düğünü renkli anlara şahit oldu. Monec Otel’de gerçekleşen törende alkışlar eşliğinde nikah masasına oturan ikili, şahitler ve ailelerin onayının ardından atılan imzalar ile hayatlarını birleştirdi. Türk ve yabancı misafirlerin yer aldığı törende konuklar şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Mutlu düğün töreninin ardından Erdal Mecit Üstübal ve Sanaa Kobajica Üstübal çifti balayı için Bodrum’a gitti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: