© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sheraton’da Düğün, Amerika’da Balayı

Sheraton’da Düğün, Amerika’da Balayı

Ekol Giyim’in ortaklarından Zeki Demirci ve Şehriban Demirci’nin oğulları Ziya Demirci ile Üstün Petrol’ün sahibi Turgut Üstün ve Ayşe Üstün’ün kızları Şimal Üstün, Ankara Sheraton Otel’de gerçekleştirilen şık bir düğünle hayatlarını birleştirdi. 

Bilkent Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra ilişkileri başlayan çiftin düğününe katılan davetliler şıklıklarıyla göz doldurdu. Gelin ve damadın aileleri, konukları kapıda karşılayarak tam bir misafirperverlik örneği gösterdi. Çiçeği burnunda çift balayı adresi olarak Amerika’yı tercih ederken, nikah şahitliklerini Alper Demirci, Didem Üstün, Ahmet Demirci, Zahide Çağlayan yaptı.

[nggallery id=1078]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.