© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Şahhane’de Masal Gibi Mutlu Son

Şahhane’de Masal Gibi Mutlu Son

Elektrik Elektronik Mühendisi Hilmi Genç ve Mütercim Tercüman olan Tuğçe Birincioğlu şık bir düğünle dünya evine girdiler.
Arkadaşları aracılığıyla üç yıl önce tanışan mutlu çift evlilik yolunda ilk adımı geçtiğimiz Mayıs ayında nişanlanarak atmışlardı. Davetlilerin, çiftin mutlu günü için salondaki yerlerini almalarıyla başlayan nikah töreninde mutlu bir gelecek için ilk imzalar atıldı. Şahhane’nin büyülü atmosferinde kıyılan nikahın şahitleri Burcu Türkoğlu ve Tarkan Acınan oldu.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.