Başa Dön

Rüya Gibi Düğün Töreni

blank

Rüya Gibi Düğün Töreni

Okuma süresi 1 dakika

İş adamı Burak Aytan ile Uluslararası Ticaret bölümü mezunu Burçin Baysal Rixos Otel’de gerçekleşen rüya gibi bir düğün ile hayatlarını birleştirdi.

Rixos Otel’in büyük balo salonunda gerçekleşen düğüne iş ve sanat dünyası ile bürokrasiden çok sayıda isim katıldı. Mutlu çift nikahın ardından davetliler huzurunda ilk danslarını gerçekleştirdi. Romantik danslarının sonrasında misafirlerini masalarında tek tek ziyaret ederek tebrikleri kabul ettiler. Renkli düğün töreninde canlı müzik eşliğinde eğlenen misafirler bol bol fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaştı. Mutlu bir birlikteliğe imza atan çift balayı adresleri olarak Maldivler’i tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: