Başa Dön

Rixos’ta Mutlu Gün

blank

Rixos’ta Mutlu Gün

Dört yıl önce tanışan, geçtiğimiz yıl Eylül ayında nişanlanan Onur Akgül ve Merve Şahin çiftinin Rixos Otel’de düzenlenen düğün yemeğinde aile dostları şıklıkları ile göz kamaştırdı.

Türkiye Petrolleri Uzmanı Azat Akgül ve Hatice Akgül’ün oğlu Onur Akgül ile Eski TRT çalışanı Nuri Şahin ve Hümayun Şahin çiftinin kızları Merve Şahin bir ömür sürecek mutlu beraberliğe “evet” dediler. Dört yıl önce tanışan, iki yıl önce birlikteliğe adım atan çiftin Rixos Otel’de düzenlenen düğün yemeğine katılım oldukça yoğundu. Geçtiğimiz yıl Eylül ayında evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan çift mutlu beraberliğini evlilikle taçlandırırken onları bu mutlu gününde yalnız bırakmayan aile dostları ise şıklıkları ile göz kamaştırdı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.