© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Renkli Çiftin En Mutlu Günü

Renkli Çiftin En Mutlu Günü

Aynı okulda tanışan ve birliktelikleri hızla aşka dönüşen Kaan Özer ile Zeynep Tapusuz mutlu birlikteliklerini ilerleterek dünya evine girdi.
Ahmet-Perihan Özer çiftinin Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu oğulları Kaan Özer ile Mehmet- Füsun Tapusuz çiftinin zarif kızları Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu Zeynep Tapusuz, ilişkilerini evlilik ile taçlandırdı. Bilkent Otel’de gerçekleşen düğünde hayatlarını birleştiren mutlu çifti dostları ve aileleri yalnız bırakmadı. Geçtiğimiz mart ayında evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan mutlu çiftin düğününde davetliler birbirinden şık kıyafetleriyle göz doldurdular. Kokteyl ardından salona geçen davetliler gelin ile damadı bekledi. Herkesin yerini almasının ardından salona alkışlar eşliğinde gelen mutlu çift nikah memuruna evet yanıtı verdi. İlk danslarını heyecanla gerçekleştiren çifti salon uzun süre alkışladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.