Başa Dön

Raffles Hotel’de Görkemli Düğün

Raffles Hotel’de Görkemli Düğün

Okuma süresi 1 dakika

Lütfi-Mesude Öztanık’ın oğlu Cenk Öztanık, Cemil-Ayşe Kazancı’ nın kızı Ecem Kazancı ile Raffles Hotel’de yapılan görkemli bir törenle mutluluğa “evet” dedi.

Arkadaşları vasıtasıyla tanışan ve yaklaşık 2 yıldır birlikte olan çiftin düğününe iş, sanat ve cemiyet hayatından 900 davetli katıldı. Aileler konukları kapıda karşılarken tebrikleri kabul etti. Davetliler nikah öncesi kokteyle alınırken nikah saatinin yaklaşmasıyla nikahın kıyılacağı salona geçtiler. Beşiktaş Belediye Başkanı Tahir Doğaç’ın kıydığı nikahta, damadın şahitliğini Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe Spor kulübü Başkanı Ali Koç, iş adamı Mustafa Erdoğan ve Çilem Cevahiroğlu yaparken, gelinin şahitliğini gelinin yakın arkadaşı Derya Ayaydın, Zeynep Büyüktopçu ve Emir Yunusoğlu yaptı. Damat Cenk Öztanık Tom Ford imzalı damatlık giyerken Ecem Öztanık ise Beyrutlu ünlü modacı Ali Younes imzalı gelinliği ile adeta göz kamaştırdı. Nikah sonrası genç çift, sanatçı Ebru Gündeş’in şarkıları ile eğlendi. Gecenin ilerleyen saatlerinde sahneye çıkan genç popçu Murat Dalkılıç düğüne katılan davetlileri söylediği hareketli şarkılarla eğlendirdi. Nikah sonrası genç çift balayı için Los Angeles, San Francisco ardından Bora Bora adalarına gidecekler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.