Başa Dön

Protokol Düğünde Buluştu

blank

Protokol Düğünde Buluştu

Okuma süresi 1 dakika

Demokrat Parti Mardin Eski Milletvekili Veysi Şahin’in oğlu Sinan Şahin ile Bilkent Üniversitesi mezunu Burcu Ballı, oldukça şık bir düğün töreniyle mutlu birlikteliklerini taçlandırdılar.

Bilkent Otel havuz başında gerçekleşen düğünde hayatlarını birleştiren çiftin mutlulukları adeta gözlerinden okunuyordu. Muhteşem bir düğün töreniyle evlenen çiftin düğününe çok sayıda davetli katılırken, gece renkli görüntülere sahne oldu. Davetliler tercih ettikleri kıyafetleriyle uyumu ve zarafeti bir arada sergilediler. Gecenin, törene damga vuran sürprizi ise büyüleyici performansı ile Enbe Orkestrası oldu. Havuz başında gerçekleştirilen törende mutlu çift ilk danslarını birbirlerinin gözlerinin içine bakarak gerçekleştirdiler. Çiftin şahitliklerini İçişleri Bakanı Muharrem Güler, Ak Parti Milletvekili Abdulkadir Aksu, Eski Bakan İsmet Sezgin ve Habertürk Gazetesi Yazarı Muharrem Sarıkaya yaptılar.
VEYSİ-TÜLİN ŞAHİN,İREM ŞAHİN,SİNAN ŞAHİN,BURCU BALLI,MELİSA BALLI,YEŞİM,CENK BALLI

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.