© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Mutluluğa Evet Dediler

Mutluluğa Evet Dediler

Akademisyen Ayşe Yönkul ve iş adamı Bora Koçak üç yıllık birlikteliklerini Bilkent Otel’de gerçekleşen düğünle taçlandırdı.

Mayıs ayında nişanlanan Ayşe Yönkul ve Bora Koçak, ailelerinin ve dostlarının yalnız bırakmadığı bir düğünle dünyaevine girdiler. Gelin hanım gelinlik tercihini Beyaz Butik’ten yana kullanırken damat Bora Koçak damatlık için Sarar’ı tercih etti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğünde konuklar genç çiftin mutluluğuna ortak oldular. Koçak çifti balayı içinse Antalya’yı tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.