Başa Dön

Mutluluğa Evet Dediler

blank

Mutluluğa Evet Dediler

Okuma süresi 1 dakika

Anadolu Ateşi’nde balerin olan Rüya Büyükkatırcı ile genç mali müşavir Mert Ökdem Ankara’nın seçkin konuklarının yer aldığı, Cadde Hare havuz başında gerçekleşen şık bir düğün ile hayatlarını birleştirdi.

Cadde Hare’de gerçekleşen düğün töreninde gelin ve damadın ailelerinin heyecanı gözlerinden okunuyordu. Davetlilerin şıklık yarışına girdiği bu özel gecede mutlu çift gelinlik ve damatlık seçimleriye göz doldurdu. Rüya Büyükkatırcı Pronovias marka gelinliği seçerken, damat Mert Ökdem damatlığı için Beymen’i tercih etti. Havuz başına alkışlar ve fişekler eşliğinde gelen mutlu çift kendilerini birbirlerine bağlayan imzaları attıktan sonra Fethiye’ye uçtular.
BETÜL KARAPOLAT,ÇAĞLAR BÜYÜKKATIRCI,ESRA KAYIKÇI RÜYA BÜYÜKKATIRCI,MERT ÖKDEM,FATİH ÖKDEM,ALİ ÇOLAK,BURAK ÇAKIR_800x533

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.