Başa Dön

Keyifli Dolu Şık Nişan

blank

Keyifli Dolu Şık Nişan

Okuma süresi 1 dakika

Gayrimenkul Değerlendirme Uzmanı Ömür Firidin ve Dekart Havuzu Yöneticisi Begüm Olcay, Bilkent Bahçe Konutları’nda gerçekleştirilen şık bir nişan töreni ile evlilik yolunda ilk adımı attılar.
Hayal-Turgay Olcay çiftinin kızları Dekart Havuz Yöneticisi kızları Begüm Olcay ile Emine-Ömer Firidin çiftinin oğulları Gayrimenkul Değerlendirme Uzmanı Ömür Firidin Bilkent’te bulunan özel bir mülkte şık bir tören ile nişanlandılar. Evlilik yolunda ilk adımlarını atan mutlu çifti bu özel günde aile yakınları ve dostları yalnız bırakmadı. Aile büyüklerinin davetlileri tek tek karşılayarak örnek ev sahipliği gerçekleştirdiği törende tüm gözler mutlu çiftin üzerindeydi. Davetlilerin yerlerini almasının ardından törene geçildi. Birbirlerinin gözlerine mutlulukla bakan çift büyük bir uyum içinde adeta göz kamaştırıyordu. Keyifli törene gelen davetliler de adeta şıklık yarışı içerisindelerdi.

ok ÖMÜR FİRİDİN,BEGÜM OLCAY_400x600

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.