Başa Dön

Jet Hızında Düğün

blank

Jet Hızında Düğün

Okuma süresi 1 dakika

Ocak ayında tanıştılar, Şubat ayında evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlandılar, Temmuz’da ise İncek Hasbahçe’de düzenlenen şık bir düğün ile dünya evine girdiler.

Emekli Emniyet Müdürü İsmail Güzeldemirci – Mualla Güzeldemirci’nin iş adamı olan oğlu Coşkun Erhan Güzeldemirci ile Balaban Mücevheratın sahibi Turan Keser-Fahriye Keser’in aynı işi yürüten kızı Defne Keser, İncek Hasbahçe’de düzenlenen düğün ile birlikteliklerini taçlandırdılar. Birliktelikleri çok hızlı gelişen mutlu çift Ocak ayında tanıştı. Evlilik yolunda ilk adımı Şubat ayında nişanlanarak atan çift, beş ay sonra ise dünya evine girme kararı aldı. Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin düğününe iş arkadaşları ve aileleri katıldı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.