Başa Dön

Hilton’da Özel Bir Gece

blank

Hilton’da Özel Bir Gece

Okuma süresi 1 dakika

Rollhouse Spor ve Eğlence Merkezleri İşletme müdürü Selçuk Aydın ile Bankacı Selen Ercan Hilton otelde yapılan düğünle evlendiler.

Geçtiğimiz haziranda nişanlanan Hasan-Hilal Aydın çiftinin oğlu Selçuk Aydın ile Rasim-Canev Ercan’ın kızları Selen Ercan, Hilton Otel’de yapılan şık bir düğünle dünya evine girdiler. Beş yıl önce üniversite ortamında tanışan çiftin nikahının nikah şahitliğini Ömer Lütfü Aydın ve Şadi Türk yaptı. Balayı için Mardan Palace Antalya’yı tercih eden çift nikahın ardından tebrikleri kabul etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: