© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Hayatlarını Birleştirdiler

Hayatlarını Birleştirdiler

Öncü Grup Medikal Limited şirketinin sahibi Armağan Öncü ve Beren Ergin muhteşem bir düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.

Armağan Öncü ve Beren Ergin iki sene önce başlayan ilişkilerini evlilikle taçlandırdı. Tanışıklıkları ortaokula kadar dayanan mutlu çiftin aşkları gelin Beren Hanım’ın Amerika’daki eğitimini tamamlamasının ardından Türkiye’ye dönmesiyle başladı. Reve Event’in organizasyonunu gerçekleştirdiği düğün töreniyle dünya evine giren genç çift hazırlıkların tamamlanmasının ardından davetlilerin alkışları eşliğinde nikah masasına geldi. İlk danslarının ardından düğüne katılan yakın aile dostları ve arkadaşlarının tebriklerini kabul eden çiftin mutluluğu yüzlerinden okunuyordu. Bu özel günlerinde bol bol eğlenen mutlu çift balayı için ise Koh Samui’yi tercih etti.   Fotoaltı:Genç çifti tebrik eden ailesi ve yakın aile dostları mutluluk gözyaşlarına engel olamadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.