Başa Dön

Haşemoğlu ile Yavuz Ailelerinin Mutlu Günü

blank

Haşemoğlu ile Yavuz Ailelerinin Mutlu Günü

Okuma süresi 1 dakika

Cemal-Güler Haşemoğlu çiftinin oğlu Taşkın Haşemoğlu ile Mümtaz-Nazife Yavuz çiftinin kızı Canan Ebru Yavuz hayatlarını şık bir düğün ile birleştirdi.
İnşaatçı İşadamı Taşkın Haşemoğlu ile Mimar Canan Ebru Yavuz’un düğünü Sheraton Otel’de gerçekleşti. Konukların şıklığı ile ön plana çıktığı düğüne iş dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra cemiyetin tanınan simaları da yer aldı. Düğün otelin fuaye alanında düzenlenen kokteyl ile başladı. Kokteylin ardından konuklar salona geçerek çiftin gelişini beklediler. Salona giren Taşkın Haşemoğlu ile Canan Ebru Yavuz nikah masasındaki yerini aldı. Mutlu çiftin şahitliğini Müslüm Poyraz ve Nazmi Haşemoğlu yaptı. Sheraton Otel’de hayatlarını birleştiren çift 5 ay önce tanıştılar. 2 ay önce evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan mutlu çift yaklaşık 500 kişinin olduğu salonda nikah memuruna “Evet” yanıtını verdi. Şahitler ve salonda bulunan tüm konukların huzurunda imzaları atan Taşkın-Canan Ebru Haşemoğlu nikah merasiminin ardından aile fotoğrafı çektirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.