Başa Dön

Hanımları Buluşturan Şenlik

blank

Hanımları Buluşturan Şenlik

Online alışveriş sitesi Bonubon.com, Four Seasons Hotel’de düzenlediği kermes ile ünlü markalar ile elit kullanıcı kitlesini bir araya getirdi.
Online alışveriş sitesi Bonubon.com, birbirinden ünlü markaları “Yılbaşı Alışveriş Şenliği” adı altında düzenlediği kermes ile biraraya getirdi. Four Seasons Hotel’de gerçekleştirilen etkinliğe cemiyet ve iş yaşamının seçkin hanımları yoğun ilgi gösterdi. Etkinlikte Armani Jeans, Porsche Design, Capritouch, Agatha, Riviera Maison, Selamlique, Godiva, Fenix, Bee Goddess, Jacadi, Tumi, Tartine et Chocolat gibi ünlü markaların ürünleri alıcılara sunuldu. Binden fazla ziyaretçinin katıldığı Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nde kapı giriş ücretlerinden elde edilen gelir Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlandı. Sabah onda başlayan ve akşam dokuzda biten etkinliğe çok sayıda konuk katılırken, davetliler kermes boyunca sıradışı ve keyifli bir ortamda yılbaşı alışverişi yapma keyfi yaşadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.