© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Göz Kamaştıran Düğün

Göz Kamaştıran Düğün

Uğurlu Mücevherat’ın sahiplerinden Akın Yücel ve Aysev Erden Sheraton Ankara’da gerçekleşen muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdiler. Çiftin mutlu gününe şahitlik etmek için balo salonuna gelen konukları aileler karşılarken rüya düğün için hazırlanmış salonu konukların doldurmasıyla nikah merasimi başladı. Nikahı Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıyarken çiftin şahitliğini Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Olcan Yücel, Aytek Erden ve Mehmet Özbağ yaptı. Şık ve seçkin konukların katıldığı nikah töreninde aile cüzdanını alan çift ilk danslarını gerçekleştirdi. Birbirine son derece yakışan çiftin bu özel güne ait duydukları heyecan gözlerinden okunuyordu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.