Başa Dön

Düğün Öncesi Kına Gecesi

blank

Düğün Öncesi Kına Gecesi

Okuma süresi 1 dakika

Junction İstanbul Ajans’ı sahibi Can Papuçcuoğlu ile Başkent Üniversitesi İşletme mezunu olan Beste Önal’ın kına geceleri, aileleri ve yakın dostlarının davetli olduğu bir gecede düzenlendi.

Hüseyin-Harika Önal çiftinin biricik kızları Beste Önal ve Bülent-Hülya Papuçcuoğlu çiftinin oğulları Can Papuçcuoğlu düğün öncesi kına gecesinde dostlarını ağırladı. Bayanlar kına gecesi için giydiği özel kıyafetler geceye renk kattı. Etkinlik hep bir ağızdan söylenen şarkılar ve misafirlere sunulan ikramlarla devam ederken, mutlu çift bol bol fotoğraf çektirip tebrikleri kabul ettiler.
ok BÜLENT-HÜLYA PAPUÇCUOĞLU,BOLUÇ-HÜLYA PAPUÇCUOĞLU

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.