© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Denize Nazır “Evet”

Denize Nazır “Evet”

İstanbul Bijuteri Genel Müdür  Yardımcısı olan Murat Ergün ile yatırım danışmanı olarak çalışan Aslı Afşar Çubuklu29’da düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdiler. Kolej yıllarından birbirini tanıyan çift son bir buçuk yılda birlikteliklerine başlayarak bu önemli yola adım attılar.
Çubuklu29’un eşsiz deniz manzarası eşliğinde evet diyen çiftin düğününde arkadaşları da onları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayarak yoğun ilgi gösterdiler. Nisan ayında aile arasında nişanlanan çift düğünden sonra balayı adresi olarak Maldivler’i seçtiler.


Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.