Başa Dön

Dedeman ve Zengin Çiftinin Mutlu Günü  

Dedeman ve Zengin Çiftinin Mutlu Günü  

Okuma süresi 1 dakika

Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman ile Sevda Zengin, Gayrettepe’deki Dedeman Hotel’de dünya evine girdi.

İş dünyasının ünlü isimlerinden Murat Dedeman ile Sevda Zengin, önceki akşam evlendi. Yaklaşık 100 kişinin katıldığı düğünde, gelin ve damadın şahitliğini Erol Aksoy, Aykut Akalın, Yıldırım Özdemir, Nalan Kuran birlikte üstlendi. Modacı Gülşah Saraçoğlu imzalı bir gelinlik giyen Sevda Zengin, zarifliğiyle davetlilerden tam not aldı. Dedeman çifti, balayına önce Bodrum’a ardından Maldivler’e gidecek.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.