Başa Dön

Çocukluk Arkadaşı Eşi Oldu

blank

Çocukluk Arkadaşı Eşi Oldu

Okuma süresi 1 dakika

Aslı Şeker ile Muharrem Kaan Yıldırım, İzmir Hilton Oteli’nde gerçekleştirilen görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdiler.

Çocukluk arkadaşı olan çift geçen yıl Aralık ayında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atmışlardı. Çok sayıda davetlinin katıldığı gecede çiftin nikah şahitliklerini Rıfat Serdaroğlu, Müge Hanenya, Hüsamettin Cindoruk ve Fatih Dalan üstlendi.
Düğüne katılan konuklar gecede sahne alan Neco’nun şarkılarıyla dans pistine çıkarak dans ettiler ve gece boyunca eğlenceli zamanlar geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.