Başa Dön

Club Avenue’da Şıklık Yarışı

blank

Club Avenue’da Şıklık Yarışı

Okuma süresi 1 dakika

Turizm tekstilcisi ve Gürler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Boz ve Fidan Boz’un oğlu Serkan Boz ile Müteahhit Yusuf Karataş ve Fatma Karataş’ın kızı Açelya Karataş Club Avenue’da yapılan görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdi.

Geçtiğimiz yıl nişanlanan çiftin düğününe cemiyet ve sanat dünyasından ünlü simalar katıldı. Havuzun üzerine kurulan platformda yer alan nikah masasına geçişlerinde lazer tünelinden geçen çiftin, “evet” cevabının ardından beyaz güvercinler uçuruldu. Bu özel gecenin nikah şahitliğini Kemal İnal, Volkan Büyükhanlı ve Peri Boz yaptı. Dört yıl önce arkadaş ortamında tanışan ve beraberliklerini evlilikle taçlandıran yeni evliler balayı için Uzakdoğu’yu tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.