© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Çırağan’da Muhteşem Düğün

Çırağan’da Muhteşem Düğün

Sevda-Can Elgiz’in kızları Ayda Elgiz ile Asuman-Hüsnü Güreli’nin oğlu genç ve başarılı işadamı Sinan Güreli, Çırağan Sarayı’nda muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler.

Türkiye’nin en tanınmış mali müşavirlerinden Asuman-Hüsnü Güreli çiftinin oğulları Sinan Güreli ile emlak zengini olarak tanınan Sevda-Can Elgiz çiftinin kızları Ayda Elgiz muhteşem bir düğünle evlendiler. Çırağan Sarayı’nın bahçe bölümünde harika bir düğünle dünya evine giren çiftin bu mutlu gününe iş, sanat, spor ve sosyal yaşam camiasından çok sayıda davetli katıldı.
Yaklaşık dokuz yüz elli seçkin konuğun katıldığı düğün töreninde davetlileri Çırağan Sarayı’nın girişinde genç çiftin aileleri Sevda-Can Elgiz ile Asuman-Hüsnü Güreli çiftleri karşıladı. Gelin ve damadın şıklıkta başı çektiği gecede konuklar da birbirleri ile şıklık yarışı içindeydiler.
Gecede sahne alan Kenan Doğulu son albümü dahil en sevilen şarkılarıyla davetlilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Yeni evli çiftlerin bir hafta sürecek balayı için tercihi ise Roma ve Capri Adası oldu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.