© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çengelhan’da Ankara Düğünü

Çengelhan’da Ankara Düğünü

Ankara’nın başarılı diş hekimlerinden  Fethi Türktan ve Dilara Duysak, Çengelhan’da gerçekleşen muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler.

Mutlu çiftin tanışma hikayeleri tatil cenneti Bodrum’da başlamış, evlilik için ilk adım Ekim ayında gerçekleşen nişan töreniyle atılmıştı. Tarihi mekanın büyüleyici atmosferinde Ankara’nın yöresel kıyafetli Seğmenleriyle renklenen ve sonrasında hareketli parçalarla coşkulu ve oldukça eğlenceli geçen düğünde davetliler ve mutlu çift gece boyunca bir an olsun tempoyu düşürmediler. Çiftin bu özel düğün töreninde Nilüfer Durukan, Ali Şevket Ersoy, Yiğit Çelebi ve Aslan Daş nikah şahitleri oldular.

[nggallery id=1052]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.