© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cemiyeti Buluşturan Düğün

Cemiyeti Buluşturan Düğün

Başkent Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Şadi Türk’ün kızı Miray Türk ile eski Milletvekilli Mehmet Kocabaş’ın oğlu Aydın Kocabaş Sheraton Otel’de bir ömür sürecek mutluluğa “evet” dediler.

Sheraton Otel iki seçkin ailenin çocuklarının düğün törenine ev sahipliği yaptı. Başkent Organize Sanayi Bölgesi ve Şa-Ra Grup Yönetim Kurulu Başkanı Şadi Türk’ün kızı Miray Türk ile eski Milletvekilli Mehmet Kocabaş’ın oğlu Aydın Kocabaş uzun süren birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Üniversite yıllarında birbirleri ile tanışan bu zamana kadar birlikteliklerini sürdüren Aydın Kocabaş ve Miray Türk şık bir düğün töreniyle hayatlarını birleştirdiler. Mutlu çiftin düğün töreni iş, cemiyet ve siyaset dünyasından birçok ismi bir araya getirdi. Davetlilerin şıklıkları ile dikkat çektiği gecede konuklar gelin ve damadın mutluluğuna ortak oldular. Genç çiftin nikah şahitliğini Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, Burhan Ergün, Enver Hataylı ve Çağla Kılıç yaptı. Nikahın sonrasında sahne alan Bengü ile eğlence geç saatlere kadar devam etti. Mutlu çiftin balayı tercihi ise Maldivler oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.