Başa Dön

Büyük Aşta Mutlu Son

Büyük Aşta Mutlu Son

Okuma süresi 1 dakika

4 yıl önce iş ortamında tanışan ve iki yıldır birlikte olan İsmail Fırat Çevik ve Merve Dönmez gerçekleştirdikleri şık nikah töreni ile dünya evine girdi.

Turizm sektörünün öncü firmalarından Saltur’un sahibi İsmail Fırat Çevik ve yine turizm sektöründe faaliyet gösteren Merve Dönmez aralık ayında nişanlanarak evliliğe ilk adımı atmışlardı. Şahitler huzurunda büyük bir mutluluk ile “Evet” yanıtını veren çift, ilk danslarının ardından tebrikleri kabul etti. Çift balayı olarak  Güney Amerika turu düşündüklerini dile getirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.