© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Büyük Aşkta Mutlu Son

Büyük Aşkta Mutlu Son

Ortodontist Hande Odabaşı ve Çene Cerrahisi Uzmanı Çağrı Özçelebi Wyndham Otel’de gerçekleşen düğün ile hayatlarını birleştirdi.

Bir buçuk yıl önce İzmir’de ortak arkadaşlarının düğününde tanışan Odabaşı ve Özçelebi çifti mutluluğa ilk adımı mayıs ayında aile arasında gerçekleşen nişan töreni ile attı. Davetlilerin katılımının ardından nikah masasındaki yerini alan çift, nikah memurunun sorusuna ‘’evet’’ yanıtını verdikten sonra ilk danslarını gerçekleştirdi. Çiçeği burnunda çift düğünün ardından balayı adresi olarak öncelikle Singapur’a ardından Bali’ye gideceklerini belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.