Başa Dön

Büyük Aşkın Muhteşem Düğünü

blank

Büyük Aşkın Muhteşem Düğünü

Okuma süresi 1 dakika

SAK Organizasyon’un sahibi Alper Kendirli ve tercüman Begüm Uğur muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdiler.
Swiss Otel’de gerçekleşen görkemli düğüne başkentin iş ve cemiyet hayatından çok sayıda davetli katıldı. İki buçuk yıldır birlikte olan ve geçtiğimiz Ekim ayında nişanlanan mutlu çift salona girdikten sonra nikah merasimi başladı.
Nikah için özel hazırlanmış bir platformda hayatlarının en önemli anlarını yaşayan çift göz kamaştırıyordu. Alper ve Begüm çiftinin rüya gibi hazırlanmış düğününde nikah şahitleri Ahmet Çavuşoğlu, Aydın Güler, Cazım Özal, Nebuse Uğur oldular. Nikahın kıyılmasıyla konfetiler ve meşaleler eşliğinde ilk danslarını yapan çift davetlilerden büyük alkış aldı. Düğünün davetlileri bu özel gün için hazırlanmış birbirinden şık kıyafetlerle düğüne katıldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum(1)

  • blank

    musa

    7 Aralık 2011

    elinize sağlık süper olmus

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.