Başa Dön

Boğaza Nazır Nişan Töreni

blank

Boğaza Nazır Nişan Töreni

Okuma süresi 1 dakika

AE Arma-Elektropanç İş Geliştirme Müdürü Burak Kızılhan ile Harika Kösoğlu, Hotel Les Ottomans’ta düzenlenen törenle nişanlandılar.

Burak Kızılhan ile Harika Köseoğlu, Hotel Les Ottomans’ta gerçekleştirilen şık bir davetle evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlandılar. AE Arma-Elektropanç Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kızılhan ve eşi Sevay Kızılhan ile Zeynep-Osman Zeki Kösoğlu çifti konukları kapıda karşıladı ve gece boyunca yakından ilgilendiler. Burak Kızılhan ve Harika Kösoğlu çifti; aileleri, yakınları politika, iş, sanat, spor ve sosyal yaşam dünyasından üç yüz seçkin davetlinin huzurunda nişan yüzüklerini taktı. Aile dostları Cem Tarık Yüksel, davetlilerin huzurunda nişan yüzüklerini taktı. Nişan eğlencesinin ardından gençler after party’ye kalarak gecenin tadını çıkardılar.
Burak Kızılhan, Harika Kösoğlu (12)_399x600

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.