Başa Dön

Bilkent Chiffre’de Düğün

blank

Bilkent Chiffre’de Düğün

Okuma süresi 1 dakika

Bilkent Chiffre Cafe’nin sahibi Serdar Yıldırım ile  Çınar Restaurant’ın sahibi Esra Yiğit 2 yıl önce başlayan aşklarını görkemli bir düğünle taçlandırdı.

Genç çiftin düğününe çok sayıda Siyaset,Sanayi ve İş dünyasından ünlü isimler katıldı…

Maya Restorant  da gerçekleşen  geceye yaklaşık 800 kişi katılırken Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, İçişleri Eski Bakanı Abdülkadir Aksu, DYP eski Milletvekili Sedat Edip Bucak, Aso Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara Eski Valisi Saffet Arıkan Bedük, Doğuş Holding Hukuk Müşaviri Av. Hüsamettin Yücel, Hacettepe Üniversitesi Profesörlerinden Prof.Dr. Teyfik Dinçer, Niğde AKP Milletvekili İsmail Göksel, Emekli Vali Altay Utkan ve çok sayıda Brokrat,Sanayici,İş adamı katılırken Genç çiftin nikahlarını Ankara büyükşehir belediye başkanı İ.Melih Gökçek kıydı Genç  çiftin nikah şahitliklerini Cemil Çiçek,Saffet Arıkan Bedük,Nurettin Özdebir,Hüsamettin Yücel, Altay Utkan, Teyfik Dinçer, İsmail Göksel üslendi.

Çiftin yakın arkadaşlarından genç iş adamları Yetiş Güloğlu ,Adnan Yıldırım,Hasan Yiğit,Onur Yumuşak,Mert Ceylan,Direnç Takar,Taner Kesen,Oğuzhan Okutansoy ,Serhat Neziroğlu,Çağlar Süyür,Tarık   Özkan,Bülent Kutlu,Fatih Dabak,Serhat Akyürek  geceye ayrıca renk katanlardandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.