© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Balayı Singapur’da

Balayı Singapur’da

Tekstilci Banu İyici ve Pekkan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Pekkan, şık bir düğünle evlendi. Çiftin nikah şahitliklerini Küba Bayındırlık Bakanı, Küba Büyükelçisi ve Havana Belediye Başkanı yaptı.

Kadın giyim markası Sedna’nın sahibi Ömer İyici ve eşi Songül İyici çiftinin kızları Banu İyici ile Pekkan Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tarık Pekkan ve eşi Aynur Pekkan çiftinin oğulları Hakan Pekkan, Sheraton Otel’de düzenlenen düğünle evlendi. Çiftin düğününe iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Düğüne katılanlar arasında Limak Holding’in patronlarından Sezai Bacaksız, BETUYAP Başkanı Cemil Uğurlu, Koçoğlu Şirketler Grubu’nun patronu Şükrü Koçoğlu gibi isimler yer aldı. Nikah memurunun Kübalı şahitlerin isimlerini anons ederken zorluk çekmesi, salonda keyifli anların yaşanmasına neden oldu. Karşılıklı imzaların ardından çift, ilk danslarıyla büyük beğeni kazandı. Çift, düğünün ardından balayı için Singapur’a gitti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.