Başa Dön

Aşkın Şehri Paris’te Balayı

blank

Aşkın Şehri Paris’te Balayı

Okuma süresi 1 dakika

Şan İskender Restoranları’nın sahibi Yüksel ve Gülper Tavşan’ın oğlu Doğan Tavşan ile Gözüm İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gözüm ve Fatma Gözüm’ün kızları Emine Gözüm Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde yapılan görkemli bir düğün ile dünya evine girdi.

Şan İskender Restoranları’nın ortaklarından Doğan Tavşan ile Burger Story’nin ortaklarından Emine Gözüm’ün düğününe iş, cemiyet ve siyaset dünyasından bir çok davetli katıldı. Arkadaşlıkları üniversite yıllarına dayanan ve geçtiğimiz yıl nişanlanan çiftin nikahını izlemeye bini aşkın davetli katıldı. Muhteşem bir düğünle sonsuz mutluluğa beraber adım atan yeni evlilerin nikah memurluğunu Melih Gökçek yaparken, nikah şahitliğini; Cemil Çiçek, Hayati Yazıcı, Özdemir Çakacak, Sadettin Tantan, Mustafa Erdem, Rıfat Hisarcıklıoğlu, Şemsi Bayraktar ve Bilal Gözüm üstlendi. Düğünden önce salonu beraber gezen çift en ince ayrıntılara kadar tüm detaylarla tek tek ilgilendiler. Nikah öncesinde kokteyl olarak başlayan düğünde davetlilerin salona kabulünün ardından yükselen heyecanlı bekleyiş gelinle damadın salona girişiyle doruk noktasına ulaştı. Alkış tufanı altında salona giren çift verdikleri emin fakat bir o kadar da heyecan dolu evet cevaplarıyla mutluluk ve huzur dolu bir geleceğe adım attılar. Balayı için önce Antalya’da Gloria Serenity Resort’a giden çift ardından romantizmin kenti Paris’e gitti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.