© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Aşk Tesadüfleri Sever

Aşk Tesadüfleri Sever

Uzun yıllardır MAG Medya ailesinin mensubu olan ve dergimizin genel koordinatörlüğünü yapan Uğur Özer ile Avukat Ayşe Edanur Avcı Swissôtel’de yapılan muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Geceye tam kadro katılan MAG Medya ailesinin yanı sıra, iş ve cemiyet hayatından da önemli isimlerin katıldığı düğünün nikah şahitliğini MAG Medya’nın sahibi Can Çavuşoğlu, Avukat Ayhan Tuncer, İç Mimar Melis Sarıbal ve Hande Alagöz yaptı.
Geçtiğimiz yıl İstanbul’da tanışan çift, mart ayında nişanlanmıştı. Birbirlerine olan sevgileri gözlerinden okunan genç aşıklar, nikahın ardından tek tek masaları dolaşıp tebrikleri kabul etti.
Konukların şıklıklarıyla damga vurduğu gecede ünlü Tenor İsmail Atalı sahne aldı. Esprileriyle konuklara keyif dolu anlar yaşatan sanatçı, sesiyle de konukları büyüledi. Çift balayı adresi olarak Kıbrıs’ı tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.