Başa Dön

Aşk Temalı Düğün

blank

Aşk Temalı Düğün

Okuma süresi 1 dakika

Conrad Otel’in ortaklarından Erol-Güler Aksoy çiftinin oğulları Alper ile Yılbay-Sevil Boyacıoğlu çiftinin kızları Sinem üç yıllık birlikteliğin ardından Conrad  Otel’de düzenlenen görkemli bir törenle evlendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı gecede cemiyet ve iş hayatının ünlü isimleri buluştu. Gecede gelinin şahitliğini en yakın arkadaşı Fahriye Akkaya, damadın şahitliğini ise Yasemin Stubbe üstlendi, nikahı Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç kıydı.

Gelin ve damat bu mutlu ve özel günlerinde Vakko şıklığını seçerek gelinlik ve damatlık tercihlerini bu markadan yana kullandılar. Düğünün gerçekleştirildiği salon, geceye özel olarak “Aşk” temalı dekore edildi. Kırmızı güller ile kalp şeklindeki süslemelerin kullanıldığı organizasyon davetliler tarafından büyük beğeni topladı. İlk olarak üç yıl önce arkadaş ortamında tanışan ve evlenen çift balayı adresi olarak Fiji adalarını tercih ettiler.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: